Venkovní vířivka

Nabídka venkovních vířivek

Druhy venkovních vířivek

Jak již bylo napsáno, venkovních vířivek je celá řada a druhy se odvíjejí od výrobce, počtu osob, které ve vířivce mohou naráz relaxovat i od programů, které vířivka má k dispozici. V zásadě existují vířivky pro 2 až 9 osob. Ve vířivce je možné sedět i využít masážního lehátka. Trysky mohou být pod partiemi zad a stehen, nebo i lýtek a chodidel. Vířivky mohou mít pouze základní programy, nebo mohou být v luxusním provedení, kde jsou nainstalována barevná světla, pro zpříjemnění atmosféry, ale i DVD přehrávač, reproduktory, nebo nápojový servis s ledovou tříští. Existují i luxusní modely, které mají velikost malého bazénu a instalovaný protiproud. Zde je možné si i zaplavat a zlepšit si kondici. Výhodu je, že venkovní vířivka je vhodná pro dospělé, děti, pro hru dětí, masáže, pro vodní párty, ale i pro dosažení maximální kondice a vynikajícího zdraví.

Chtěli byste mít na zahradě či terase svůj soukromý relaxační koutek? Díky venkovní vířivce se může Vaše přání zhmotnit do reálné podoby. Vyberte si takovou venkovní vířivku, která Vám bude svou velikostí i funkcemi maximálně vyhovovat.

 

Kontakt

Venkovní vířivky

+420 777 483 440

e-shop@fbiz.cz

 

Dále by Vás mohlo zajímat

Zvažujete zda si pořídit bazén nebo venkovní vířivku? Účinky venkovní vířivky na lidský organismus jsou ve srovnání s bazénem mnohonásobně pozitivnější. Venkovní vířivka může být například prostředkem pro léčebnou kúru zvanou hydroterapie. Druhů venkovních vířivek je mnoho. Při jejich výběru záleží na představě a požadavcích zákazníka.