Venkovní vířivka

Nabídka venkovních vířivek

Hydroterapie

Hydroterapie se využívá v lázních jako léčebná kúra. A právě vířivky ji přesunuly k nám domů. Účinek hydroterapie je založený na velmi jednoduchém, ale vysoce účinném principu. Jde vlastně o klasický zákon akce a reakce. Vše probíhá následovně. Hodně teplá až horká voda zahřeje kůži a následně prohřeje celé tělo. Tak se začnou roztahovat i hlouběji uložené cévy, podpoří se pocení, začnou se uvolňovat svaly i klouby. Dochází tak k dokonalému prokrvení těla a uvolnění, což je ještě více podpořeno masážními tryskami. Na to tělo reaguje automatickým uvolňováním bolesti, zatuhlých svalů, a zvyšováním obrany schopnosti těla.

Hydroterapie je známá již po staletí. Zmínky o ní najdete již ve staré Řecku nebo Egyptě. V dnešní době je možné mít vlastní hydroterapii doma a je možné ji plně využívat po celý rok, čímž ovšem je možné dosáhnout hned dvou účinků. A to v letních a horkých měsících je možné využít vířivku ke zchlazení organismu a odpočinutí od horka, v zimních a chladných měsících se ve vířivce můžete příjemně vyhřát. Umožňuje to nastavení teploty vody od + 5 do + 38 °C. Vynikající je kombinace vířivky a sauny. Ve venkovní vířivce se můžete příjemně ohřívat při hydroterapii, nebo také chladit při saunování. Jde tedy o perfektní a dokonalou kombinaci, která v domácích podmínkách zajistí odpočinek, zvýšení obranyschopnosti a především tolik potřebnou relaxaci po náročném pracovním týdnu či dni.

Chtěli byste mít na zahradě či terase svůj soukromý relaxační koutek? Díky venkovní vířivce se může Vaše přání zhmotnit do reálné podoby. Vyberte si takovou venkovní vířivku, která Vám bude svou velikostí i funkcemi maximálně vyhovovat.

 

Kontakt

Venkovní vířivky

+420 777 483 440

e-shop@fbiz.cz

 

Dále by Vás mohlo zajímat

Zvažujete zda si pořídit bazén nebo venkovní vířivku? Účinky venkovní vířivky na lidský organismus jsou ve srovnání s bazénem mnohonásobně pozitivnější. Venkovní vířivka může být například prostředkem pro léčebnou kúru zvanou hydroterapie. Druhů venkovních vířivek je mnoho. Při jejich výběru záleží na představě a požadavcích zákazníka.