Venkovní vířivka

Nabídka venkovních vířivek

Výběr venkovní vířivky

Základem je výběr tvaru, a to podle místa a počtu osob, které budou venkovní vířivku využívat. Zajímat by vás měla i členitost bazénku, neboť čím členitější, tím komfortnější a tím je širší i nabídka masáží. Není až tak důležitý počet trysek, ale jejich nasměrování. Trysky mohou být vzduchové i vodní. Mohou masírovat přímo určené partie těla, nebo mohou být formou bublinkové masáže. Důležité je i ovládání vířivky, její hlučnost, nároky na energii i údržbu. Stejně jako možnost zakrytí vířivky v době jejího nepoužívání.

Venkovních vířivek je celá řada. Liší se podle výrobce i toho, co samy nabízejí, a samozřejmě ceny. Vybírat můžete z velikostí pro 2 až 9 osob. Vířivky mají programy, kterými ovládáte trysky. Zde jsou na výběr programy základní až po luxusní, které mají i protiproud pro kondiční plavání na místě. Tyto luxusní vířivky jsou vlastně malými bazénky, které využijete k masáži i ke hře dětí. Jednotlivé modely se liší i vybavením, které může zahrnovat světla, hudbu, DVD, či nápojový servis.

Chtěli byste mít na zahradě či terase svůj soukromý relaxační koutek? Díky venkovní vířivce se může Vaše přání zhmotnit do reálné podoby. Vyberte si takovou venkovní vířivku, která Vám bude svou velikostí i funkcemi maximálně vyhovovat.

 

Kontakt

Venkovní vířivky

+420 777 483 440

e-shop@fbiz.cz

 

Dále by Vás mohlo zajímat

Zvažujete zda si pořídit bazén nebo venkovní vířivku? Účinky venkovní vířivky na lidský organismus jsou ve srovnání s bazénem mnohonásobně pozitivnější. Venkovní vířivka může být například prostředkem pro léčebnou kúru zvanou hydroterapie. Druhů venkovních vířivek je mnoho. Při jejich výběru záleží na představě a požadavcích zákazníka.